Posted inНовини Коломиї

Коломиянок, які втратили чоловіків на війні, запрошують на безкоштовний курс терапії

Курс терапії
Курс терапії Фото: Alex P / pexels.com

У Івано-Франківську запускають особливий курс для жінок, які втратили своїх чоловіків на війні. Це безкоштовна програма терапевтичного письма під назвою “ВідпустиТи”.

Її організували представники ГО “Волонтерський центр “Фільтр”. Там пояснюють, що терапевтичне письмо – це спосіб виписати свої емоції на папір, щоб полегшити душевний біль.

Іноді важко сказати вголос те, що болить, а ось письмо допомагає «виговоритися» без слів.

Програма стартує 17 лютого і триватиме: 2 місяці (8 зустрічей) за графіком: щопонеділка з 17:00 до 19:00 та за адресою: вул. Незалежності, 87-А, Івано-Франківськ

Цей курс створений для дружин загиблих воїнів, щоб допомогти їм прожити горе, знайти підтримку серед інших жінок і поступово відновлювати внутрішній спокій.