10 жовтня в Коломийській громаді відбудуться навчання для сил цивільного захисту. Під час навчань містом курсуватиме багато рятувальних і спеціальних автомобілів.
Тому мешканців просять не хвилюватися та залишатися спокійними. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міський голова Богдан Станіславський.
Він зазначив, що навчання заплановані, щоб підвищити рівень безпеки в громаді. Важливо також зазначити, що під час навчань не використовуватимуть сигнали цивільного захисту.
Проте мешканцям варто не забувати: коли оголошується повітряна тривога, потрібно залишатися в укриттях.






