У Коломиї на деяких вулицях 1 листопада тимчасово вимкнуть воду. Як повідомляє КП “Коломияводоканал”, водопостачання буде відсутнє з 8:30 до 16:00 через ремонтні роботи.
Після відновлення води рекомендують пропустити її через систему зливу та не пити у сирому вигляді, поки вона повністю не очиститься.
Комунальники приносять вибачення за тимчасові незручності та просять містян завчасно зробити запас води для побутових потреб.
Перелік адрес, де 1 листопада не буде води:








