Posted inНовини Коломиї

Екологічний скандал на Коломийщині: чиновник завдав шкоди довкіллю на 7 млн грн

На Коломийщині чиновник завдав шкоди довкіллю на 7 млн грн
На Коломийщині чиновник завдав шкоди довкіллю на 7 млн грн / Фото: Івано-Франківська обласна прокуратура

Одного з колишніх директорів комунального підприємства Коломийського району запідозрили у тому, що він буквально перетворив землю на величезний полігон для сміття.

За три роки (2021-2024) горе-керівник вирішив, що закони про охорону земель – це не про нього. Замість утилізації відходів все звозили на ділянку площею понад 3 гектари.

Про це повідомила обласна прокуратура. В результаті – забруднена земля з нітратами та іншими небезпечними речовинами.

Довкіллю завдали шкоди на 7 мільйонів гривень. І це не просто цифра, це важкі роки роботи, щоб відновити знищену ділянку.

Зараз прокуратура і поліція активно займаються цією справою, щоб притягнути винного до відповідальності, відшкодувати збитки і, можливо, повернути ці землі до нормального стану.