У Снятині суд розглядав справу проти багатодітної матері. Її 14-річна донька зникла на 10 днів – пішла з дому 26 травня і аж до 4 червня не з’являлась. Поліція це називає бродяжництвом, а суд – невиконанням батьківських обов’язків.
Мати свою вину не визнала. Каже, що діти доглянуті, одягнені, нагодовані, і в хаті все є. Того дня донька вийшла в обід у центр і просто не повернулась.
Жінка в суді зізналася, що це вже не вперше, коли дівчинка зникає на ночі. Але в поліцію вона не зверталась. Суд усе ж вирішив, що відповідальність на матері є – хай і не покарав її строго.
Обмежилися попередженням. Але 605 гривень судового збору таки доведеться заплатити. Добре, що цього разу все завершилось без трагедії.






