Posted inНовини Прикарпаття

COVID-19 атакує Франківщину: за тиждень майже 200 нових випадків

COVID-19
COVID-19 / Фото: freepik.com

На Прикарпатті знову “злітає” статистика по сезонних хворобах. Лише за останній тиждень захворіло понад 2 тисячі людей на грип, ГРВІ та COVID-19. Це на 13,6% більше, ніж було попереднього тижня.

Особливо тривожна цифра — 197 випадків COVID-19 за тиждень. Причому лікарні теж не пустують: госпіталізовано 138 пацієнтів, серед них і дорослі, і діти.

Дітей ця хвиля теж зачепила серйозно: серед усіх хворих майже 37% — неповнолітні, а з COVID-19 у лікарні потрапили навіть 31 дитина.

Фахівці кажуть: це чіткий сигнал, що розслаблятися зарано. Осінь тільки почалася, а віруси вже активно нагадують про себе.

Якщо відчуваєте перші симптоми — не чекайте, що все пройде саме. Бережіть себе, слідкуйте за здоров’ям і не забувайте про прості профілактичні кроки: маска в людних місцях, вітаміни, сон і менше стресу.