У Франківську ще один колишній чиновник опинився під прицілом правоохоронців. Цього разу – колишній керівник “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Євген Герасименко.
Йому інкримінують службову недбалість, яка коштувала громаді 4,5 мільйона гривень. У 2021 році Герасименко підписав договір із приватним ТОВ “Івано-Франківськ Теплоенерго” на транспортування тепла.
Але проблема в тому, що ніхто не перевірив, скільки теплової енергії реально втрачається. У підсумку – місто переплатило мільйони. Суд вирішив: підозрюваний може бути на свободі, але якщо внесе близько 30 тисяч гривень застави.
Для порівняння: через його помилку з бюджету витекло в 150 разів більше. Герасименко очолював підприємство з 2019 до 2022 року, але звільнили його після хаосу з платіжками за тепло.
Також з’ясувалося, що газ, який купувало “Теплокомуненерго”, передавався приватній фірмі, а котли за документами працювали на 180% від своєї потужності.






