30 і 31 липня в Коломиї, Шепарівцях і П’ядиках планують відключати світло. Все через планові роботи енергетиків – це потрібно, щоб безпечно працювати над мережами.
Тож деякі мешканці цих населених пунктів тимчасово залишаться без електрики. Точні адреси повідомили у прес-службі обленерго.
30 липня з 9 ранку до 6 вечора світла не буде у селі П’ядики на таких вулицях: Василя Стуса, Мічуріна, Науковій, Садовій, Симона Петлюри і Тараса Шевченка.
31 липня приблизно з 8 ранку до 7 вечора світло вимкнуть у Коломиї на вулицях: Береговій, Будівельній, Квітковій, Ольги Княгині, Січневій, Довбуша, в масиві Яблуневий Сад і Червоній Калині.
Також 31 липня з 8:30 до 18:00 без світла будуть у селі Шепарівці. Мова йде про відключення на вулицях:
– Василя Стефаника, Василя Стуса, Гайовій, Галицькій, Довбуша, Зарічній, Івана Франка, Лесі Українки, Лісовій, М. Черемшини, Мартовича, Мирного, Миру, Михайла Грушевського, Молодіжній, Ольги Кобилянської, Прикарпатській, Січових Стрільців, Тараса Шевченка і Тичини.
Тож плануйте свій день та домашні й побутові справи заздалегідь, щоб світло не застало зненацька.






