Завтра, 26 листопада, у Коломиї проведуть збір донорської крові, яка так важлива для наших поранених військових.
Забір проходитиме в амбулаторії ЗПСМ №1, розташованої на вулиці Чорновола, 32. Початок о 9:00.
Це реальна можливість допомогти нашим захисникам. Якщо сумніваєтеся в процедурі здачі крові через особливості свого здоров’я, проконсультуйтесь зі своїм сімейним лікарем.
Приходьте! Ваша кров – це чиєсь врятоване життя. ❤️







