Світла не буде: де і коли у Коломийській та Нижньовербізькій громадах вимкнуть електрику – повідомили у прес-службі обленерго.
У п’ятницю, 20 червня, мешканцям Коломиї, Королівки та Верхнього Вербіжа доведеться трохи потерпіти – там планово вимикатимуть світло.
Причиною обмежень є технічно-ремонтні роботи на мережах. Їх будуть проводити в період з 08:00 та, орієнтовно, до 20:00.
Тож якщо маєте справи, які потребують електрики, відкладіть їх на потім. Також вчасно заряджайте телефони, щоб бути на зв’язку і слідкувати за актуальними новинами.
20 червня не буде світла:








