Posted inНовини Коломиї

20 червня у Коломийському районі та ближніх селах не буде світла

Відключення світла
Відключення світла / Фото: freepik.com

Світла не буде: де і коли у Коломийській та Нижньовербізькій громадах вимкнуть електрику – повідомили у прес-службі обленерго.

У п’ятницю, 20 червня, мешканцям Коломиї, Королівки та Верхнього Вербіжа доведеться трохи потерпіти – там планово вимикатимуть світло.

Причиною обмежень є технічно-ремонтні роботи на мережах. Їх будуть проводити в період з 08:00 та, орієнтовно, до 20:00.

Тож якщо маєте справи, які потребують електрики, відкладіть їх на потім. Також вчасно заряджайте телефони, щоб бути на зв’язку і слідкувати за актуальними новинами.

20 червня не буде світла:

20 червня у Коломийському районі та ближніх селах не буде світла

20 червня у Коломийському районі та ближніх селах не буде світла